Stonite, dünya çapında tanınan bir mermer, kumtaşı, kireçtaşı ve oniks ürünleri üreticisi ve ihracatçısıdır. Stonite, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ile birlikte Levent Şirketler Grubu'nun bir üyesidir.

Stonite tesisi, göreve bağlı olarak üç ila beş kişinin işini yapabilen, işletme maliyetlerini düşüren tam mekanize robotlara sahiptir. İşçilik maliyetindeki tasarruflarının yanı sıra, otomatik operasyonların daha düşük ısıtma gereksinimleri sayesinde enerji tasarrufu da yapar. Tesis makineleri süreçleri düzene sokar ve doğruluğu artırır. Böylelikle, minimum malzeme israfı sağlanır. Amaç, en son teknolojiyi kullanarak müşteriye yüksek kalitede özel taş ürünler sunmaktır. Stonite, mermer plakalar, ebatlı plakalar, mermer fayansları, diğer yer karoları, mutfak tezgahı, tezgahlar, adalar ve bar tezgahları, banyo makyaj tezgahları, duş tabanları, banyo aksesuarları, mermer mozaik, kakma işleri ve madalyon konularında uzmandır. Ayrıca firma monolama blokları ve inşaat mermeri de sunmaktadır. Stonite, halihazırda mükemmel bir itibara ve dünyanın her yerinden müşteriler ve ithalatçılarla karşılıklı yarar ilişkilerine sahip bir marka olarak, en kaliteli mermeri Avustralya, Türkiye, Kanada ve diğer birçok ülkeye ihraç etmektedir.
Stonite, çevre dostu ve son teknoloji otomatik makinelerle donatılmıştır. Şirketin kuruluşundan bu yana misyonu, müşterileri için dünya standartlarında mermer ürünler üretmek olmuştur. Hammaddenin satın alındığı andan nihai ürüne kadar üretimin her aşamasında kalitenin sağlanması birinci önceliğidir. Toplam Kalite Yönetimi (TKY), Stonite'ın üretim sisteminin ve iş uygulamalarının temelidir.

STONITE'TAN NASIL FAYDALANACAKSINIZ
Şunları öğreneceksiniz:

Farklı taş türlerini tespit etmek ve ayırt etmek için testler nasıl yapılır
Karo yapım sürecine eklenen bilimsel yetiştirme ve çevreleme süreci ve kimyasal bileşikler
Otomatik kiremit yapım makinelerinin işletilmesi ve bakımı
Uluslararası ticaret anlaşmaları, ticari ortaklıklar, nakliye, ithalat ve ihracat süreçleri ve lojistik
 

KİMLER BAŞVURABİLİR?

  • Endüstri Mühendisliği öğrencileri
  • İnşaat Mühendisliği öğrencileri
  • Mimarlık öğrencileri
  • İşletme öğrencileri
  • Pazarlama Yönetimi öğrencileri
  • İlgilenen diğer UKÜ öğrencileri

Başvur