Levent Living Co., Kuzey Kıbrıs'ın en büyük inşaat ve emlak şirketidir. Şirket, yüksek kaliteli inşaat standartları ve evlerinin ve dairelerinin mükemmel mimari tasarımları sayesinde bir üne sahiptir. Levent Living Co., Kuzey Kıbrıs'ta rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli inşaat sunan çok çeşitli 3 ve 4 yatak odalı villa ve dairelere sahiptir. Kuzey Kıbrıs'taki en büyük geliştiricilerden biri olmak, şirkete en modern tasarım ve inşaat tekniklerini kullanarak kaliteli evler ve daireler sağlama yeteneği verir. Levent Living Co. uzun, başarılı inşaat ve büyüme geçmişine sahiptir.
25 yılı aşkın bir süredir Levent Living Co., endüstri lideri olarak sağlam bir itibar oluşturmak için çalışmaktadır. Kuzey Kıbrıs'ın en büyük inşaat şirketi olan şirket, güçlü bir finansal pozisyonda bilgi ve deneyimin hassas birleşimini kullanarak 3.000'den fazla kaliteli konut inşa etmiştir. Levent Living Co., 1961 yılından bu yana çok çeşitli faaliyetlere yatırım yapan Levent Şirketler Grubu'nun bir parçasıdır.
Levent Şirketler Grubu, Kuzey Kıbrıs'taki ana tuğla ve temel malzeme üreticisinin sahibidir. Bu, Levent Living Co.'nun en kaliteli malzemelere en rekabetçi fiyatlarla güvenli erişime sahip olmasını sağlar.
Yatırım alıcıları, son 3 yılda yıllık ortalama %15-20 sermaye artışıyla Kuzey Kıbrıs'ı Doğu Akdeniz'deki en hızlı büyüyen pazar yerlerinden biri olarak görüyor. Levent Living Co., Kuzey Kıbrıs'ın en seçkin lokasyonlarında en geniş emlak seçenekleri yelpazesini sunar.

GAYRİMENKUL VE TASARIMDAN NASIL FAYDALANACAKSINIZ?
Şunları öğreneceksiniz:

  • Ekip çalışması
  • İyi müzakere becerileri ve yaratıcı düşünme
  • Uluslararası ağ oluşturma

KİMLER BAŞVURABİLİR?

  • İnşaat Mühendisliği öğrencileri
  • Mimarlık öğrencileri
  • İşletme öğrencileri
  • İlgilenen diğer UKÜ öğrencileri

Başvur