UUKÜ ÖĞRENCİSİ “MODEL OF CELEBRITY”YARIŞMASINDA YARI FİNALDEluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Bölümü 3. sınıf öğrencisi Muzaffer Aksoy “Model of Celebrity” yarışmasında ön elemeyi geçerek yarı finale katılmaya hak kazandı.

Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla Türkiye televizyonlarında gerçekleştirilen yarışma son olarak Lefkoşa “1001 Airport Mall”da düzenlendi.

UKÜ ÖĞRENCİSİ “MODEL OF CELEBRITY”YARIŞMASINDA YARI FİNALDE“Eylülde ilk 3 belirlenecek”

İletişim Fakültesi öğrencisi Muzaffer Aksoy ön elemeyi geçmeyi başaran 32 yarışmacının Eylül ayında gerçekleşecek büyük final seçmeleri için 4 günlük kampa gireceği bilgisini verdi. Aksoy, finalde dereceye girecek yarışmacıların düzenlenecek büyük final gecesinde yer alacağının altını çizdi.

“UKÜ’nün adını tüm Türkiye’ye duyurmak istiyorum”

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Radyo – Televizyon Bölümü 3. sınıf öğrencisi Muzaffer Aksoy bir üst tura yükselmekten mutluluk duyduğunu dile getirirken bu durumun özgüvenini daha da artırdığını vurguladı. Farklı tarzıyla elemeyi geçeceğini düşündüğünü ifade eden Aksoy, “Elemelerde elimden gelenin en iyisini yaparak UKÜ’nün adını tüm Türkiye’ye duyurmak istiyorum. Desteklerinden dolayı UKÜ Haber Ajansı’na da ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

 Haber: Mine Özlem GÜNDÜZ