UKÜ ÖĞRENCİSİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞUluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Eğitim Fakültesi öğrencisi Yasemin Canbaz “Topluma Hizmet Uygulamaları” dersi kapsamında oluşturduğu “Oyuncak Bağış Kutusu” projesi ile  okullara destek oluyor.

“Öğretici ve geliştirici oyuncaklar oluşturduk”

Oyuncak bağış kutusu projesinin tasarımını arkadaşı Dilek Ödemiş ile ders kapsamında atık materyaller ile oluşturduklarını dile getiren Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü 4. sınıf öğrencisi Yasemin Canbaz,  UKÜ öğrencileri olarak çocukların yaratıcılığını geliştiren, öğretici oyuncaklar ile kutuyu doldurarak Şehit Mehmet Erbay İlkokulu’na bağışladıklarını ifade etti.

UKÜ ÖĞRENCİSİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ“Destek olan herkese teşekkür ederim”

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi öğrencisi Canbaz proje kapsamında kendilerine destek olan başta Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhittin Tuş olmak üzere, Okul Öncesi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Elif Bozcan, Okul Öncesi Bölümü Topluma Hizmet Uygulamaları dersi yürütücüsü Yrd. Doç. Dr. Hasan Eriş ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü Öğretim Görevlisi Şerife Özbilen’e teşekkür etti. Yasemin Canbaz, “Bir elin nesi var iki elin sesi var atasözünden yola çıkarak daha sonraki projelerimde de hep birlikte olmak dileğiyle.” dedi.

Haber: Mine Özlem GÜNDÜZ