Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Kütüphane Kulübü ve İngiliz Dili Konuşma Kulübü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Çocuk ve Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek kitap, yiyecek ve temizlik malzemesi yardımında bulundu.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Kütüphane Kulübü ve İngiliz Dili Konuşma Kulübü toplumsal duyarlılık adına Çocuk ve Gençlik Merkezi’ne çocuk kitabı, ansiklopedi ve yiyecek ile temizlik malzemesi bağışında bulundu.

Kütüphane Kulübü Danışmanı Gülten Sala Lay ve İngiliz Dili Konuşma Kulübü Danışmanı Keith John Lay, Çocuk ve Gençlik Merkezi personelini yaptıkları anlamlı çalışmalar için kutladıklarını ifade etti. Kulüp danışmanları ziyaretleri sırasında gösterdikleri misafirperverlik ve tanıtım çalışmalarından ötürü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık Müdürü Sarper Özdoğa ile Proje Koordinatörü Berna Arifoğlu’na ayrıca teşekkürlerini aktardı.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Kütüphane Kulübü Başkanı Arzu Özen ve İngiliz Dili Konuşma Kulübü Başkanı Şükrü Yıldırım ise duygularını; “Yaptığımız bağışları ve yardımları kabul ettikleri, bizi içtenlikle ve samimiyetle karşıladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Ziyaretimiz sırasında anladık ki yapılan bağışlar ve destek paketleri doğru adrese ve emin ellere gidiyor. UKÜ ailesi olarak bu güzel işleyişe destek olabildikse ne mutlu bize.” diye  ifade etti. Her iki kulübün başkanı yardıma olanak sağlayan UKÜ yönetimi ile kulüp danışmanlarına da teşekkür ettiklerini belirtti.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Kütüphane Kulübü Danışmanı Gülten Sala Lay ve İngiliz Dili Konuşma Kulübü Danışmanı John Lay de UKÜ ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerine destek vermekten mutlu olduklarını ifade etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çocuk ve Gençlik Merkezi yetkilileri ise UKÜ’ye ve UKÜ öğrencilerine teşekkür ederek yapılan bağışlardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

İKİ KULÜPTEN ÖRNEK DAVRANIŞ