Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Spor Koordinatörlüğü’nün düzenlediği 2. Levent Şirketler Grubu Şirketler Arası Futbol Turnuvası’nda ikinci maçlar oynandı. CIU Arena’da devam eden turnuvada ikinci maçını da kazanan Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 6 puanla birinci sıraya yerleşti.

Turnuvanın ikinci haftasında oynanan maçlarda Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ile Mera Süt Fabrikası, Taşkent Tavukçuluk ile ilk haftayı bay geçen Levent Tuğla Fabrikası karşı karşıya geldi. Bu maçlarda rakibi Mera Süt Fabrikası’nı 5-0  gibi farklı bir skorla yenen Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi puanını 6’ya çıkararak liderlik koltuğuna oturdu. Çekişmeli geçen diğer maçta ise Taşkent Tavukçuluk ile Levent Tuğla Fabrikası 2-2 berabere kalarak ilk puanlarını aldılar. Saat 20.00’de başlayan bir diğer maçta ise Levent Koleji ile Levent Taşkırma Tesisi karşılaştı. Bu maçta taraflar birer puana razı olurken gollü geçen karşılaşma 3-3 sona erdi. Bu haftanın bay geçen takımı ise Lemar Alışveriş Merkezi oldu.

İkinci haftanin son macinda Levent Garaj-Levent Mozaik karşı karşıya geldi. Rakibi Levent Mozaik’i açık ara farkla yenen Levent Garaj  gecenin galibi oldu (10 – 1).

HABER/FOTOĞRAF: EREN ŞİŞİK