Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri ve öğretim elemanları, Girne Boğaz piknik alanında bir araya geldi.

Mimarlık ve İç Mimarlık Kulübü tarafından düzenlenen piknikte İngilizce hazırlık eğitimi alan GSF öğrencileri de bölüm öğretim elemanları ve arkadaşları ile tanışma fırsatı buldu.

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Cemil Atakara, pikniğin tüm öğrencileri kucaklayan bir etkinlik olduğunu, Hazırlık Okulu’ndaki öğrenciler ile de tanışma ve kaynaşma fırsatı sağladığını, bundan dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti.

Mimarlık ve İç Mimarlık Kulübü Başkanı Emir Talu ise sınavların bitiminden sonra böyle bir etkinlik gerçekleştirmeyi Kulüp olarak planladıklarını ve amaçlarının da hem eğlenmek hem de Hazırlık Okulu’ndaki öğrencilerle tanışmak ve kaynaşmak için güzel bir fırsat yaratmak olduğunu söyledi.

Emir Talu, etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen Fakülte’deki tüm hocalarına teşekkür etti ve Kulüp olarak gerçekleştirdikleri tüm aktivitelerde öğrencilerin yanı sıra hocaların da katılımına büyük özen gösterdiklerini belirtti.