Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (UKÜSEM)’nin 2013-2014 Akademik Yılı Güz döneminde açtığı “Uygulamalı Ağ Güvenliği, AutoCAD, İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca” sertifika programlarına kayıtlar sürüyor. Kayıtlar 1 Kasım Cuma günü sora eriyor.

Düzenlediği sertifika programlarıyla tüm alanlarda kamu, özel sektör ve topluma hizmet vermeye devam eden UKÜSEM, 2013-2014 Akademik Yılı Güz döneminde “Uygulamalı Ağ Güvenliği”, “AutoCAD”, “İtalyanca”, “İspanyolca” ve “İngilizce” sertifika programlarını açtı.

Toplumun sürekli eğitim ihtiyacını karşılama amacıyla açılan sertifika programlarından “Uygulamalı Ağ Güvenliği” kursunda bu konuda fikir sahibi olanlara başlangıç seviyesinde bilgi verilip katılımcılara uygulama alanında ağ güvenliği sorunlarını deneyebilecekleri bir ortam sunuluyor. Bunun yanında bilgisayar destekli çizim ve tasarım içerikli “AutoCAD” kursunun dersleri de uygulamalı olarak gelişmiş laboratuvarlarda işlenecek. Bu yıl açılan “İspanyolca Dil Kursu”nda ise dil öğretiminin yanı sıra İspanyol kültürünü ve edebiyatını tanıtan eğlenceli video ve görseller yer alacak. UKÜ’de sekiz yıldır en çok ilgi gören kursların başında gelen “İtalyanca Dil Kursu” ve onun yanı sıra “İngilizce” dersleri de her seviyeye uygun olarak katılımcıların tercihine sunulacak.

UKÜSEM’in açtığı kurslarla ilgilenenler 671 11 11 (dahili 2070) numaralı telefondan ve/veya ukusem@ciu.edu.tr adresinden ayrıntılı bilgi alabilecek.

HABER: EREN ŞİŞİK