Fotoğraf: Eren Şişik

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Spor Koordinatörlüğü’nün düzenlediği 3. Levent Şirketler Grubu Halı Saha Turnuvası’nda finale kalan ekipler belli oldu. Dün akşam oynanan karşılaşmalar sonrasında rakiplerini mağlup eden Levent Kolej ve Levent Mozaik takımları adlarını finale yazdırdı.

Turnuvada yarı finalin ilk maçı saat 20:00’de lig maçlarını lider bitiren Lemar Alışveriş Merkezi ile dördüncü sırada bitiren Levent Mozaik takımları arasında oynandı. Lemar Alışveriş Merkezi’nin favori olarak gösterildiği bu müsabakada Levent Mozaik rakibini zor da olsa 3-2 mağlup ederek büyük bir sürprize imza attı ve adını finale yazdırdı. Yarı finalin ikinci maçı ise saat 21:00’de turnuvanın iki istikrarlı ekibi Levent Kolej ve Levent Taşkırma Tesisleri futbol takımları arasında oynandı. Çekişmeli geçen ve birçok gol pozisyonunun yaşandığı maçta gülen taraf rakibi Levent Taşkırma Tesisleri’ni 3-1 mağlup eden Levent Kolej oldu.

Fotoğraf: Eren Şişik

Bu sonuçların ardından final maçı Levent Kolej ve Levent Mozaik takımları arasında oynanacak. 15. Yaza Merhaba Şenlikleri’nin birinci günü  (8 Mayıs Çarşamba)  oynanacak  final maçı saat 19:00’da başlayacak ve maçı eski hakemlerden Alper Aligüllü yönetecek.

HABER : EREN ŞİŞİK