Lemar Alışveriş Merkezi

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Spor Koordinatörlüğü’nün düzenlediği 3. Levent Şirketler Grubu Halı Saha Turnuvası’nda üçüncü hafta maçları oynandı. Turnuvada CIU Arena, Levent Mozaik takımı karşısında maçtan mağlup ayrılarak ilk yenilgisini alırken, UKÜ ise Lemar Alışveriş Merkezi’ne yenilerek üçüncü haftayı da puansız kapattı.

3. Levent Şirketler Grubu Halı Saha Turnuvası’nda üçüncü haftada Salı saat 19:00’da başlayan maçlarda Levent Mozaik, rakibi CIU Arena’yı son dakikada bulduğu golle 4-3 yenerek, puan farkı ile liderlik koltuğuna oturdu. Aynı saatte diğer sahada oynanan karşılaşmada turnuvanın iki iddialı takımı Levent Kaynak ile Levent Koleji takımları karşılaştı ve maç 6-3 Levent Koleji’nin üstünlüğüyle tamamlandı. Saat 20:00’de başlayan maçlarda ise  Lemar Alışveriş Merkezi, rakibi UKÜ’yü 5-0 ile geçerek zirveye göz kırptı. Diğer maçta  Levent Taşkırma Tesisleri, zorlu geçen maçta Levent İnşaat’ı 3-2 ile geçti. Üçüncü haftanın kapanış maçında turnuvanın iki puansız ekibi  Mera Süt Fabrikası ile Levent Tuğla Fabrikası karşı karşıya geldi. Bu maçta rakibini 2-0 yenen Mera Süt Fabrikası, turnuvada ilk puanlarını almış oldu.

Bu sonuçların ardından, Levent Mozaik puan farkı ile liderliğe yükselirken, ikinci sıraya Lemar Alışveriş Merkezi  oturdu. İlk iki haftanın lideri Levent Kaynak’ı mağlup eden Levent Koleji takımı üçüncü sıraya yükselirken, Levent Taşkırma Tesisleri üçüncü haftayı dördüncü sırada kapattı.

Levent Taşkırma

Gelecek hafta kritik maçlar oynanacak

3. Levent Şirketler Grubu Halı Saha Turnuvası’na 2 Nisan Salı akşamı oynanacak dördüncü hafta maçları ile devam edilecek. Dördüncü haftada saat 19:00’da  Levent Kaynak – CIU Arena ve Levent Taşkırma Tesisleri – Levent Mozaik maçları ile başlarken, saat 20:00’de Lemar Alışveriş Merkezi – Levent Koleji ve Levent Tuğla Fabrikası – Levent İnşaat maçları oynanacak. Dördüncü haftanın kapanış maçında ise UKÜ ile Mera Süt Fabrikası karşı karşıya gelecek.

PUAN DURUMU

HABER: EREN ŞİŞİK / FOTOĞRAFLAR:  METE YASİN USTA