Levent Kaynak Futbol Takımı

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Spor Koordinatörlüğü’nün düzenlediği 3. Levent Şirketler Grubu Halı Saha Turnuvası’nda ikinci hafta maçları oynandı. Turnuvada CIU Arena, Levent Kolej ile berabere kalırken UKÜ, ligin güçlü ekiplerinden Levent Kaynak’a mağlup oldu.

3. Levent Şirketler Grubu Halı Saha Turnuvası’nda ikinci haftada Salı saat 19:00’da başlayan maçlarda Levent Mozaik, rakibi Levent İnşaat’ı 3-0 yenerek ikinci maçında, ikinci galibiyetini aldı ve liderliğe ortak oldu. Aynı saatte diğer sahada oynanan karşılaşmada CIU Arena ile Levent Kolej takımları kıran kırana geçen maçta 6-6 berabere kalarak ilk kez puan kaybı yaşadı. Saat 20:00’de başlayan maçlarda ise  ilk haftayı lider kapatan Levent Kaynak, rakibi UKÜ’yü 7-4 ile geçerek liderliğini sürdürdü. Diğer maçta ise Levent Taşkırma Tesisleri, Mera Süt Fabrikası’nı 4-1 ile geçti. İkinci haftanın son maçında turnuvanın iddialı ekiplerinden Lemar Alışveriş Merkezi, rakibi Levent Tuğla Fabrikası’nı 10-1 gibi farklı bir skorla yenerek zirve takibini sürdürdü.

Levent Mozaik Futbol Takımı

Bu sonuçların ardından, Levent Kaynak liderliğini sürdürürken, ikinci sıraya iki maçını da kazanan Levent Mozaik yükseldi ve zirveye ortak oldu. Haftanın en farklı galibiyetini elde eden Lemar Alışveriş Merkezi üçüncü sıraya yükselirken, CIU Arena ikinci haftayı dördüncü sırada kapattı.

3. Levent Şirketler Grubu Halı Saha Turnuvası’na 26 Mart Salı akşamı oynanacak üçüncü hafta maçları ile devam edilecek. Üçüncü haftada saat 19:00’da  Levent Kaynak – Levent Koleji ve CIU Arena – Levent Mozaik maçları ile başlarken, saat 20:00’de Levent Taşkırma Tesisleri – Levent İnşaat ve Lemar Alışveriş Merkezi – UKÜ maçları oynanacak. Üçüncü haftanın kapanış maçında ise Levent Tuğla Fabrikası ile Mera Süt Fabrikası karşı karşıya gelecek.

Turnuvada ikinci hafta sonunda puan durumu şöyle:

HABER VE FOTOĞRAFLAR  : EREN ŞİŞİK