CIU Arena Futbol Takımı

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Spor Koordinatörlüğü’nün düzenlediği, “3. Levent Şirketler Grubu Halı Saha Turnuvası” önceki gün oynanan karşılaşmalarla başladı.

Turnuvanın ilk gününde saat 19:00’da oynanan maçlarda UKÜ ile Levent Koleji, CIU Arena ile Levent İnşaat takımları karşı karşıya geldi. Turnuvanın favori takımlarından CIU Arena ilk maçında rakibi karşısında farklı bir galibiyet elde etti ve sahadan 10-4 üstünlükle ayrıldı. Aynı saatlerde diğer sahada oynanan UKÜ ile Levent Koleji maçı da Levent Koleji’nin 4-1’lik galibiyeti ile sonuçlandı. Saat 20:00’da başlayan günün diğer karşılaşmalarında ise Levent Mozaik, rakibi Mera Süt Fabrikası’nı 7-3 yenerken, Levent Kaynak, Levent Tuğla Fabrikası’nı 9-1 gibi farklı bir skorla mağlup etti. İlk haftanın son maçında ise turnuvanın iki iddialı takımı Levent Taşkırma Tesisleri ile Lemar Alışveriş Merkezi 3-3 berabere kaldı.

UKÜ Futbol Takımı

Bu sonuçların ardından ilk haftanın lideri Levent Kaynak olurken, ikinci sırada CIU Arena, üçüncü sırada Levent Mozaik ve dördüncü sırada da Levent Koleji futbol takımları yer aldı.

3. Levent Şirketler Grubu Halı Saha Turnuvası 19 Mart Salı akşamı oynanacak karşılaşmalarla devam edecek. İkinci haftada saat 19:00’da Levent Mozaik – Levent İnşaat ve Levent Koleji – CIU Arena maçları ile başlarken, saat 20:00’de Levent Kaynak – UKÜ ve Levent Taşkırma Tesisleri – Mera Süt Fabrikası maçları oynanacak. İkinci haftanın kapanış maçında ise Lemar Alışveriş Merkezi ile Levent Tuğla Fabrikası karşı karşıya gelecek.

Turnuvada oynanan ilk maçlar sonunda puan durumu şu şekilde oluştu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABER VE FOTOĞRAFLAR  : EREN ŞİŞİK