UKÜ Mimarlık ve İç Mimarlık Kulübü İşinizi Şansa Bırakmayın adlı Söyleşi Düzenledi

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi (ÖGDM) bünyesinde bulunan Mimarlık ve İç Mimarlık Kulübü tarafından “İşinizi Şansa Bırakmayın” adlı söyleşi düzenlendi.

UKÜ Çevik Uraz Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte iş adamı Şafak Çak, çalışmalarını ve tecrübelerini geleceğin mimar ve iç mimarlarıyla paylaştı.

Arkadaşlarının yönlendirmesi ile çalışma hayatına atıldığını dile getiren Çak, “Küçük bir dükkanda kendi çapımda bir vitrin düzenlemesi yaptım ve dükkanı açtım. Ardından da gelen hiçbir dekorasyon teklifine hayır demedim, üretim yaptım” diye konuştu.

Şafak Çak, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, “Bu kariyerin öyküsünü sizlerle paylaşmak istiyorum çünkü ileride yapabileceklerinizi ve fırsatlarınızı görerek, kendinizi geliştirmenizi umut ediyorum” dedi.

Mimarlık ve İç Mimarlık Kulüp Başkanı Cemil Yurtseven, katılımın yoğunluğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şafak Çak’ın paylaşımlarının kendilerine büyük katkısı olduğunu belirtti.