UltrAslan-UNI KKTC Bölge Toplantısını UKÜde Gerçekleştirdi

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi (ÖGDM) bünyesinde yer alan Sosyal Aktiviteler Koordinatörlüğü’ne bağlı ultrAslan-UNI Kulübü tarafından ultrAslan UNI KKTC Bölge Toplantısı gerçekleştirildi.

UKÜ Çevik Uraz Merkezi, Konferans Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleştirilen bölge toplantısına ultrAslan UNI Koordinatörü Tugay Güler, ultrAslan UNI Koordinatör Yardımcısı Ali Furkan Yılmaz ile ultrAslan UNI Anadolu Sorumlusu Adnan Morkoyun’un yanı sıra Doğu Akdeniz Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi, Lefke Avrupa Üniversitesi, Girne Üniversitesi ve Girne Amerikan Üniversitesi’nden de öğrenciler katılım gösterdi.

ultrAslan-UNI Kulüp Başkanı Hasan Orçun Çelik toplantıda bu yıl kulüp olarak toplam üye sayılarının 85’e ulaştığını belirterek, aktif olarak çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

Galatasaray’ın tüm maçlarını üyeleri ile birlikte takip etkilerine dikkat çeken Çelik, “Birlikte hareket etmeye, ortak çalışmaya inanıyoruz” dedi. Üyeler ile birlikte sadece eğlence için bir araya gelmediklerinin altını çizen Çelik, kulüp olarak birçok sosyal sorumluluk projesinde de yer aldıklarını ifade etti.

Hasan Orçun Çelik, üye arkadaşlarla birlikte farklı zamanlarda huzurevi ziyaretleri gerçekleştirdiklerini aktararak, düzenli olarak da kan bağışında bulunduklarına dikkat çekti.

Bu dönem yapılması planlanan faaliyetler hakkında da konuşan Çelik, “Düzenli olarak Galatasaray’ın maçlarına üyelerimiz ile katılmaya devam edeceğiz, maçlar için pankart hazırlama çalışmasında bulunacağız ve sosyal sorumluluk projelerimize devam edeceğiz” dedi.

Hasan Orçun Çelik Kulüp olarak amaçlarının üniversitedeki tüm Galatasaraylı öğrencileri bir araya getirmek olduğunu belirterek, “Bir aile haline gelmek, bir kardeşlik ortamı yaratmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.