UKÜ Ünlü Aktör Sunucu ve Seslendirme Sanatçısı Korkmaz Polatı AğırlıyorUluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi (ÖGDM) bünyesinde bulunan Sosyal Aktiviteler Koordinatörlüğü’ne bağlı Tiyatro Kulübü, ünlü aktör, sunucu ve seslendirme sanatçısı Korkmaz Polat’ı konuk ediyor.

Tiyatro Kulübü tarafından organize edilen Korkmaz Polat ile Söyleşi etkinliği, 14 Aralık Cuma günü saat 12:30’da UKÜ Çevik Uraz Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

UKÜ Öğrencileriyle biraraya gelecek olan Ünlü Sanatçı Korkmaz Polat, 1977 yılında Sivas’ta doğdu. Eğitimini Radyo ve Televizyon üzerine yapan Polat, Türkiye’deki TV kanallarında program yapımcısı olarak çalışıp aynı zamanda Edirne Belediyesi Tiyatrosu’nda sahne aldı. “Güldür Bakalım” adlı komedi programı ile adını duyuran Polat, program sayesinde medyada “Yerel Jim Carrey” olarak tanındı. Seslendirme sanatçılığıda yapan Polat, daha sonra Star TV kanalında “Yalan Dünya” dizisine katıldı. Kariyerine TNT kanalı, Kanal D ve Show TV’de devam eden Korkmaz Polat, bu süreç içerisinde “Kurtlar Vadisi Pusu”, “Kanıt”, “Ezel”, “Aile Sırları” ve “Bu Film Bitmez” dizisi gibi birçok yerli ve yabancı projelerde yer aldı. Halen TRT 1 kanalında “Kurt Kanunu” adlı projede oyuncu olarak yer alan Korkmaz Polat, bir çok tiyatro oyununda da sahne alıyor.