20th Spring Fest 2018, A3 PosterUluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde bulunan Sosyal Aktiviteler Koordinatörlüğü tarafından “UKÜ 20. Bahar Şenlikleri-CONNECT” organize ediliyor. UKÜ’nün düzenlediği en büyük kültür-sanat festivali olma özelliğini taşıyan Bahar Şenlikleri, 09-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında UKÜ Kampüsü’nde gerçekleşecek.  Festival kapsamında yer alacak tüm konser ve etkinlikler, başta 109 farklı ülkeden 18.000’i aşan Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi öğrencisi olmak üzere tüm üniversite öğrencilerine ve halkımıza ücretsiz olacak.

UKÜ 20. Bahar Şenlikleri’nde Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Hadise’nin yanı sıra Lütfiye Özipek, Aydilge, Brianna, Monoir, Cira  ve Kate Linn sahne alacaklar.

Organizasyon Komite Başkanlığını Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi Müdürü Gamze Atay’ın üstlendiği 20. Bahar Şenlikleri’nde, organizasyon komitesi Ömer Dermay, Sevgen Damdelen, Ahmet Esnaf, Tarkan Kayas, Hasan Özenkaya, Çiğdem Damla Çiçek, Naziyet Uzunboylu, Tuğçe Birader, Saliha Var, Çilen Uğural, Özge Kapucuoğlu, Abdollah Mobariki ve Orazgül Torayeva’dan oluşuyor.

UKÜ Bahar Şenlikleri’nin 20’incisinin kutlanacağı 9-12 Mayıs tarihleri arasında insanları, kültürleri, sanatı ve gençleri bir araya getirme amacı ile ‘CONNECT’ adı altında hem eğlendirici ve ilham verici hem de farkındalık yaratacak ve bilgilendirecek konser ve etkinliklerle birleştirerek köprüler kurmayı amaçlamaktadır.

Etkinliklerle ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler, Çilen Uğural (05488589527-cugural@ciu.edu.tr) ve Naziyet Uzunboylu (05488589595-nuzunboylu@ciu.edu.tr)’a ulaşabilirler.