UKÜSEM'in Yeni Akademik Yılda da Kursları SürecekUluslararası Kıbrıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (UKÜSEM) düzenlediği eğitim programlarıyla tüm alanlarda kamuya, özel sektöre ve topluma hizmet vermeyi sürdürüyor. 2017-2018 Akademik Yılı Güz döneminde açtığı kursları başarıyla tamamlayan UKÜSEM, 2017-2018 Bahar döneminde de çeşitli alanlarda eğitim programları başlatıyor.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ahmet Adalıer, 2017-2018 Akademik Yılı Bahar döneminde, dönemlik kurslar olan İngilizce, Osmanlıca, Fransızca, İspanyolca, Yunanca,  SPSS, ideCAD, Photoshop, Uygulamalı Ağ Güvenliği, Etkili İletişim Becerileri ve İlk Yardım Eğitimi sertifika programlarının açılacağını kaydetti. Adalıer, yeni açılacak sertifika programlarının yanı sıra dönem içerisinde de kısa süreli sertifika programlarının olacağı bilgisini verdi.

Doç. Dr. Ahmet Adalıer, UKÜSEM’in deneyimli eğitim kadrosu ile ülke gelişimine de katkı koyduğunu ifade etti. Adalıer, düzenledikleri sertifika programları ile toplumun sürekli eğitim ihtiyacını karşılamakla birlikte bireylerin değişen dünya koşullarında başarıya ulaşmalarına katkı sağlayabilecek, kariyer ve kişisel gelişimlerini destekleyen öğrenme seçenekleri sunduklarını da söyledi.

UKÜSEM düzenleyeceği sertifika programları konusunda ayrıntılı bilgi almak isteyenler, +90 392 671 1111 (dahili 2070) numaralı telefondan ve/veya ukusem@ciu.edu.tr elektronik posta adresinden yararlanabilirler.

Haber – Fotoğraf: FATMA ERTUĞRAL