ukü dönüşen dünyada iletişimin rolüUluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), İletişim Fakültesi ev sahipliğinde ve İletişim Araştırmaları Derneği (İLAD) ile birlikte “Dönüşen Dünyada İletişimin Rolü” adlı uluslararası sempozyum düzenleniyor.

“Dönüşen Dünyada İletişimin Rolü” adlı sempozyumun 15-16 Mart 2018 tarihlerinde düzenleneceğini kaydeden İletişim Fakültesi Dekanı ve Organizasyon Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hikmet Seçim, Dr. Hıfzı Topuz ve Darko Buldioski’nin de davetli konuşmacılar olacaklarını bildirdi.

Prof. Dr. Hikmet Seçim, uluslararası sempozyum için 127 bildiri başvurusu yapıldığına işaret ederek,  “Başvurular bilim kurulumuz tarafından değerlendirildi ve sonuçları başvuru sahiplerine iletildi. Bildiri tam metinlerinin gönderimi için 16 Şubat son tarihimiz” şeklinde konuştu.

Sempozyumun bilim kurulu üyeleri Prof. Dr. Aysel Aziz, Prof. Dr. Hikmet Seçim, Prof. Dr. Sevda Alankuş, Prof. Dr. Abdülrezzak Altun, Prof. Dr. Mutlu Binark, Prof. Dr. Çiler Dursun, Prof. Dr. Süleyman İrvan, Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu, Prof. Dr. Nilüfer Sarı, Prof. Dr. Aslı Tunç, Prof. Dr. Sacide Vural, Prof. Dr. Jonathan Stubbs, Prof. Dr. Ahmet Bülent Göksel, Prof. Dr. Faruk Kalkan, Doç. Dr. Metin Çolak ve Dr. Hülya Yengin’den oluşmaktadır.

Sempozyum programı hakkında da bilgi veren Prof. Dr. Hikmet Seçim, Sempozyum açılışının UKÜ, Çevik Uraz Konferans Salonu’nda gerçekleştirileceğini, oturumların ise Golden Tulip Hotel’de eşzamanlı olarak düzenleneceğini kaydetti.

Prof. Dr. Seçim, “Dönüşen Dünyada İletişimin Rolü” adlı sempozyuma dair detaylı bilgilerin “http://ddir.ciu.edu.tr” adresinden temin edilebileceğini açıkladı.